چگونه از شماره مجازی استفاده کنیم؟

برای استفاده از این برنامه کافیست آن را روی گوشی یا تبلت نصب کنید و بعد از ثبت آدرس ایمیل، کد فعالسازی را دریافت کنید و به صورت رایگان شماره مجازی دریافت کنید. با شماره های مجازی میتوان تماس برقرار کرد و پیامک دریافت و ارسال کرد با این تفاوت که هزینه ای بابت تماس و پیامک پرداخت نمی کنیم و فقط از اینترنت گوشی یا وای فای استفاده میکنیم. در این مقاله تعدادی از اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی رایگان را به شما معرفی کنیم.

نامبرلند از طریق اپراتورهای مخابراتی معتبر در سراسر دنیا با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه شماره مجازی متنوعی از اکثر کشورهای دنیا، عرضه میکند. میتوانید کشورهای مناسب برای عرضه محصول خود را شناسایی کنید. این برنامه خوشبختانه برای دارندگان گوشی اندرویدی و آیفون به بازار عرضه و اتفاقاً طرفداران زیادی هم دارد. برای استفاده از این برنامه تنها کافیست آن را دانلود کنید و بعد از ثبت آدرس ایمیل، کد تایید را دریافت کرده و با ثبت یک رمز عبور با خیال راحت و به صورت کاملا رایگان شماره مجازی بسازید.

این برنامه برخلاف بقیه برنامه هایی که تابحال گفتیم امکان ایجاد شماره مجازی از کشور لاتویا را دارد. در این مقاله برتر آموز روش های ساخت شماره مجازی رایگان را با شما در میان می گذاریم. برای مثال وقتی که شما با شماره موبایل شخصی خود عضو تلگرام می شوید، و نیاز پیدا می کنید تا یک اکانت دیگر برای تلگرام درست کنید، نمی توانید از شماره قبلی استفاده کنید.

از مهیجترین شمارههای نامبرلند، شماره مجازی دائمی است که شباهت بسیاری با سیم کارت واقعی دارد. با این حال برنامه های مختلفی هستند که به شما کمک می کنند تا شماره مجازی رایگان بسازید و از آن ها استفاده کنید. میتوانید شماره مربوط به شهری مانند استکهلم (۸) یا پاریس (۹) – یا بخشی از شهر – مانند منهتن (۲۱۲) را دریافت کنید. برای ساخت شماره مجازی رایگان آمریکا کافیست این برنامه را دانلود کنید و بعد از ثبت آدرس ایمیل خود کد تایید را از طریق ایمیلتان دریافت کنید و وارد برنامه شوید و به صورت رایگان شماره مجازی آمریکا بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید