چگونه از شماره مجازی استفاده کنیم؟

این برنامه از اینترنت شما برای برقراری تماس استفاده میکند. سرعت و سادگی راه اندازی: مزیت دیگر دفتر مجازی، سرعت و سادگی راه اندازی و استفاده از خدمات آن است. خوشبختانه این برنامه هم برای کاربران اندروید و هم برای کاربران آی.اُ.اس ارائه شده است. با وجود اینکه انتقادات کاربران از درجا زدن واتساپ در سرتاسر جهان مشاهده میشود، اما این اتفاق موجب کاهش محبوبیت آن نشده است. با استفاده از این برنامه تمامی پیامک های ارسالی و دریافتی (از جمله پیامک دریافتی از تلگرام) به همراه تماس های دریافتی نمایش داده می شوند. پس باید با استفاده از گزینه sign up یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید.

به عنوان مثال میتوانید با شماره تلفن مجازی یک حساب ثانویه ایجاد کنید. در اینجا شماره تلفن مجازی کمک حالتان خواهد بود. شما به کمک واتس اپ میتوانید انواع عکس و ویدئو را به اشتراک بگذارید؛ یا اینکه تماس صوتی و تصویری برقرار کنید. واتس اپ توانسته سالها در میان شبکههای اجتماعی بدرخشد. در این بخش میخواهیم بدانیم با استفاده از این شماره میتوان در شبکه های اجتماعی ثبت نام کرد و یا کاربرد دیگری به غیر از تماس و پیامک دارند؟ 2. موارد استفاده از شماره مجازی چیست؟

ساخت شماره مجازی برای واتساپ کاربردهای زیادی دارد و در موارد مختلفی مفید خواهد بود. ما در اینجا نحوه دریافت شماره مجازی را برایتان شرح میدهیم. Google voice هم در سیستم اندروید و هم ios کار می کند. یکی از بهترین اپلیکیشنهای ساخت شماره مجازی رایگان،«Talkatone Calling App» است که هم کاربران اندروید و هم کاربران آی.اُ.اس میتوانند آن را روی گوشی یا تبلت خود نصب و از آن استفاده کنند. خوب ، اگر برای یافتن مشتری یا اعضای تیم به دنبال یک برنامه ارتباطی منعطف و شخصی برای اندروید خود بوده اید ، ممکن است Sideline بهترین انتخاب برای شما باشد.

در این مقاله بهترین ابزار و روشها را به شما معرفی میکنیم. کدها به زبان انگلیسی خوانده می شود. وقتی متوجه شدید که در این کشورها برای محصول شما تقاضای زیادی وجود دارد، آن موقع در وبسایت خود به زبان آن کشورها محتوا تولید کنید و شماره مجازی آن کشور را هم در سایت خود قرار دهید.

برای شروع کار با واتس اپ باید شماره تلفن خود را وارد کنید. ولی این به معنی محروم شدن شما از واتس اپ و سایر خدمات آنلاین نیست. حتماً برایتان پیش آمده در هنگام ثبت نام در واتس اپ و سایر پیام رسانها نخواهید از شماره تلفن خودتان استفاده کنید. واتس اپ (WhatsApp) یکی از محبوبترین پیامرسانها در جهان است.

دیدگاهتان را بنویسید