چگونه شماره مجازی بسازیم؟

از جمله: مادامالعمر بودن، کیفیت بالا، قابلیت دریافت نامحدود پیامک و تماس، قابلیت انتخاب شماره رند، و بسیاری از مزایای دیگر که در سایت نامبرلند میتوانید مشاهده کنید. در صورت نیاز به ربات و یا سایت اختصاصی شماره مجازی کافیست با ما در تماس باشید. با این شمارهها نیز میتوانید قابلیت دایورت را فعال نمایید و تماسهای ورودی با شماره تلفن همراه خود را به شماره تلفن دیگری هدایت کنید.

بنابراین ممکن است پس از گذشت مدتی فرد دیگری از شماره مجازی شما استفاده کند و به این طریق بتواند به اکانت تلگرام، واتساپ و اینستاگرام شما وارد شود. همچنین جالب است بدانید که شمارههای دائمی از کشور آمریکا ارائه شده و به همین دلیل تماس و پیام رایگان با شمارههای کانادا و آمریکا را امکان پذیر میکنند. ممکن است چند پنجره کوچک در مورد اجازه دسترسی مکان باز شود که میتوانید با کلیک بر گزینه های “اجازه ندارد” و ok از آنها عبور کنید. اما لازم است توجه داشته باشید که استفاده از شمارههای مجازی رایگان حریم خصوصی شما را در معرض خطر قرار میدهد.

این برنامه این امکان را به کاربر و مخاطب خودش میدهد که بهصورت 100 درصد رایگان با هرکسی تماس بگیرد، بهصورت رایگان به هرکسی در سراسر دنیا پیامک متنی و چندرسانهای ایجاد کند. دیگر نیاز نیست که چندین سیم کارت جداگانه تهیه کنید و با ساخت شماره مجازی می توانید به هدف خود دسترسی داشته باشید.

شماره مجازی در واقع یک شماره بر پایه خط تلفن نیست. یک شماره را از لیستی که نمایش می دهد انتخاب کنید و بر روی گزینه Confirm کلیک نمایید. این برنامه اعتبار زیادی به کسبوکار شما میدهد؛ زیرا فرضاً در ایران هستید ولی با یک شماره از آمریکا یا کانادا با سایر نقاط جهان تماس برقرار میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید