چگونه شماره مجازی بسازیم؟

خرید شماره مجازی واتساپ با قیمت مناسب یکی از خواسته های اصلی بسیاری از کاربران در “سایت ما” می باشد. شماره های مجازی هم برای استفاده شخصی و هم مقاصد تجاری مناسب می باشند. برای ساخت و ایجاد شماره مجازی راه های مختلفی وجود دارد. اگر جزو کسانی هستید که برای اولین بار قصد خرید این سرویس را دارید، احتمالا نمی دانید کدام کشور بهترین شماره مجازی برای استفاده در واتساپ را دارد. برای خرید شماره مجازی واتساپ در قدم اول باید کشور مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس مراحل مربوط به پرداخت هزینه و دریافت شماره را طی کنید.

امروزه بکارگیری این شماره ها بسیار رایج بوده و چون تعرفه کمی دارند، در حال حاضر بهترین شماره تلفن برای ارتباط با خارج از کشور می باشند. از آن جایی که این شماره ها کاملا مجازی بوده و هیچ مخاطبی روی آن ها ثبت نشده است، بنابراین با خرید و استفاده از آن ها حساب کاربری فردی برایتان بالا نخواهد آمد.

شماره های مجازی “سایت ما” سرعت بسیار بالایی برای دریافت پیامک داشته و احتمال این که پس از استفاده از آن ها اکانت شما با مشکل روبرو شود تقریبا صفر درصد است! دریافت شماره مجازی به صورت رایگان! برخی تصور میکنند برای دریافت و راه اندازی شماره مجازی باید مراحل پیچیده و زیادی را طی کرد.

این برنامه با کسب رضایت کاربران، توانسته است خوب امتیاز 4.1 از 5.0 را توسط کاربران دریافت کند. در این صورت برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است با پشتیبانی ما در تماس بوده تا بهترین اطلاعات در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شما در همه جای دنیا میتوانید از شماره مجازی استفاده کرده و با استفاده از اپلیکیشن در گوشی خود تماس برقرار کنید.

این برنامه اعتبار زیادی به کسبوکار شما میدهد؛ زیرا فرضاً در ایران هستید ولی با یک شماره از آمریکا یا کانادا با سایر نقاط جهان تماس برقرار میکنید. با دانلود این برنامه میتوانید به هر کسی در آمریکا یا هر جای جهان پیامک بدهید. حتی این شماره را میتوانید در اختیار دوستان و خانواده خود نیز قرار دهید. خب دوستان درباره شماره مجازی صحبت کردیم و در ادامه به مزایا و کاربردهای آن پرداختیم.

دیدگاهتان را بنویسید