چگونه یک شماره تلفن مجازی رایگان بسازم؟

قدم ۶: آدرس ایمیلی که با عنوان ایمیل ریکاوری به شما داده شده را در این بخش وارد کنید. Talk2 برای اندروید و iOS توسعه داده شده و در صورتی که دستگاه شما به این سیستم عاملها مجهز باشد، میتوانید از آن بهره بگیرید. در واقع برای استفاده از آنها میبایست یک شماره تلفن را در برنامه قرار دهید که پیشتر عضو شبکه اجتماعی نشده باشد تا برنامه بتواند حساب کاربری شما را ایجاد کند. اما برخی از آنها را میتوان برای مدت زمان کوتاهی بدون پرداخت هزینه استفاده کرد.

در نهایت اگر هیچ کدام از روشها پاسخگو نبود به پلیس مراجعه کرده و از آنها درخواست کمک کنید. درصورت از دسترس خارج شدن شماره گوگل ویس که در حساب اپل آیدی خود وارد کردهاید، تا زمان خارج (Sign out) نشدن از اپل آیدی، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. وجه اشتراک این شبکهها احراز هویت شما توسط یک شماره منحصر بهفرد است. همان طور که پیشتر هم اشاره کردیم، بهتر است خرید خود را از مطمئنترین و قابل اعتمادترین سایت انجام دهید تا بعد از خرید آن دچار مشکل نشوید.

البته به شما یک پنل اختصاصی داده می شود تا بتوانید اکانت خود را به طور کامل مدیریت کنید. در چنین موارد اغلب کاربر همه مشکلات را از جانب پنل می داند و حتی در برخی موارد از سر نارضایتی اعلام میکند که پنل با فروش یک شماره به چندین نفر کلاه برداری میکند!

گوگل نسبت به تعداد ایمیلهای ساخته شده توسط یک نفر حساس بوده و در صورت مشکوک بودن، تمامی حسابهای مرتبط به آن شخص را مسدود میکند. برخی شبکههای اجتماعی نظیر تلگرام نیز در صورت ورود به اکانت با یک شماره و در دستگاههای متفاوت، اکانت را برای همیشه مسدود میکنند. ساخت شماره مجازی یکی از دغدغههایی است که امروزه بسیاری از افراد با آن درگیر هستند و برنامههای مختلفی برای ساخت آن وجود دارد اما چندان مطمئن نیستند. از خرداد ماه سال ۹۹ شرکت اپل سیاستهای ساخت و استفاده از اپل آیدی خود را تغییر داده است.

پس از ثبت نام میتوانید به صورت کاملاً رایگان از امکانات و خدمات آن استفاده کنید. ابزارهای زیادی برای ساخت شماره مجازی رایگان وجود دارد ولی اپلیکیشن « My Second Line » با همه این ابزارها فرق دارد؛ زیرا استفاده از خدمات و امکانات به طرز حیرت آوری آسان است. حال با استفاده از اپلیکیشن Google Voice میتوانید از امکانات این سرویس استفاده کنید. Google Voice کاملاً رایگان است و به شما امکان دسترسی به شماره تلفنی کاملاً متفاوت را می دهد که می توانید برای برقراری و دریافت تماس و پیامک از آن استفاده کنید. شماره مجازی در واقع یک سیم کارت مجازی است که مانند سیم کارت واقعی توانایی ارسال و دریافت پیامک را برای کاربران فراهم می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید