چگونه یک شماره تلفن مجازی رایگان بسازم؟

در این آموزش ما روش ساخت اکانت را به شما آموزش می دهیم. در حال حاضر امکان خرید شماره مجازی بیش از 180 کشور از این سایت وجود دارد و شما هیچ محدودیتی در خرید شماره مجازی مورد نظرتان نخواهید داشت. حتما قبل از حذف شدن شماره مخاطبین خود را از تلگرام مورد نظر حذف کنید.

با استفاده از این برنامه و بدون نیاز به صرف هزینه میتوانید با شماره مورد نظر خود تماس بگیرید یا برای آن شماره پیامک ارسال کنید. 5- همانطور که ملاحظه میکنید در این صفحه برنامه از ما یک ایمیل و رمز عبور معتبر میخواد که شاید نیاز به اهراز یا وریفای داشته باشد، سوال پیش میاد؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام تماس گرفتن با یک نفر متوجه شوید که این شماره اصلی او نیست، یا این که این شماره اصلاً وجود ندارد. در برخی از سایتها و یا اپلیکیشنها شما تنها یک بار میتوانید با استفاده از شماره تلفن خود ثبت نام کنید. اگر یک شماره مجازی داشته باشید، خیلی راحت میتوانید از این برنامه ها هم استفاده کنید. بعد از داشتن شماره مجازی آن را در شبکه های اجتماعی واتساپ و تلگرام میتوانید استفاده کنید همین حالا میتوانید نسخه جدید برنامه اندروید ساخت شماره مجازی با اپلیکیشن 2ndLine از سرور های ما با یک کلیک دریافت کنید.

از جمله: مادامالعمر بودن، کیفیت بالا، قابلیت دریافت نامحدود پیامک و تماس، قابلیت انتخاب شماره رند، و بسیاری از مزایای دیگر که در سایت نامبرلند میتوانید مشاهده کنید. بوده که این نمادها در صفحه اول سایت قابل مشاهده است. برای این منظور، شما از هر اپلیکیشنی که استفاده کنید می توانی، به راحتی موفق به ساخت شماره دیجیتالی رایگان شده و با همان شماره، در تلگرام ثبت نام کنید. در این مطلب قصد داریم شما را با چند روش مختلف تولید شماره مجازی برای پیام رسان ها آشنا کنیم. البته باید گفت که تعدادی از این روش ها و شماره ها دارای محدودیت هایی مثل ساپورت نشدن توسط بعضی نرم افزارها و نیز تولید شماره هایی که برای مدت محدودی جواب می دهند هستند.

15- خب 5 دقیقه طول کشید و من سه تبلیغ دیدم و پولش جمع شد همونطور که در تصویر زیر هم ملاحضه میکنید حالا بعضی میگند واسه ما تبلیغ نمیاره یا پخش نمیشه چیکار کنیم؟ در تصویر زیر دقت کنید تاریخ اکسپایر شماره را دو روز زده است. به این ترتیب دو روز فرصت استفاده دارید. بعد از اینکه وارد برنامه شدید از دو روش ورود با اکانت فیسبوک و ایجاد حساب کاربری می توانید استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید