چگونه یک شماره تلفن مجازی رایگان بسازم؟

با استفاده از این شماره میتوانید در برنامههای پیام رسانی همچون تلگرام، وایبر و غیره اکانت جعلی بسازید. برنامه Text Free & Call Free یا سیمکارت مجازی یکی از برنامههای عالی برای ساخت شماره مجازی رایگان است. Nextplus خدمات تلفنی کاملی را در یک برنامه رایگان بارگیری و استفاده سرگرم کننده ارائه می دهد !

شماره تلفنهای مجازی برای ضبط پیامهای صوتی ایدهآل است و همان شماره را میتوانید با افراد دیگر نیز به اشتراک گذارید. اگر تبلیغات را دوست ندارید ، می توانید برای حذف آنها اشتراک خریداری کنید. در صورت انتخاب می توانید یک یا دو دلار بپردازید و آن تبلیغات را ناپدید کنید. پس از اینکه حساب کاربری شما ایجاد و تایید شد نیاز است که کد منطقه را وارد نمایید و شما می توانید 988 را وارد کنید.

شما با استفاده از اینترنت حتی میتوانید کنفرانسهای تلفنی و گروهی با ظرفیت حداکثر 8 نفر برگزار کنید و به بیش از 100 نفر پیام گروهی ارسال کنید. Numero eSIM ایده آل ترین برنامه تماس WiFi و VoIP تلفن همراه برای استفاده شخصی یا شغلی است. با استفاده از نسخهی دسکتاپ این برنامه، میتوانید همانند نسخهی موبایل، تماس گرفته و دریافت کنید.

برخلاف پیام رسان های این برنامه شماره مجازی ساز به شما اجازه می دهد با هر شماره تلفنی تماس بگیرید و پیامک کنید. شرکت تلفن دوست شما برای ارائه متن و تماس در شبکه هایشان هزینه های کمی از ما می گیرد. پرداخت هزینه های سنگین رومینگ را فقط برای برقراری ارتباط با دوستان محلی، رانندگان Uber، هتل ها و رستوران متوقف کنید. به جای اینکه شما را مجبور به پرداخت هزینه کنیم، به شما امکان می دهیم چند تبلیغ بنر مشاهده کنید یا یک فیلم سریع مشاهده کنید.

نیاز است که در ابتدا برنامه را دانلود و نصب کنید و پس از نصب شماره اصلی خود را وارد نمایید تا پروسه ایجاد حساب کاربری شکل بگیرد. با این برنامه تمامی این مباحث را در دست دارید ! وقتی متوجه شدید که در این کشورها برای محصول شما تقاضای زیادی وجود دارد، آن موقع در وبسایت خود به زبان آن کشورها محتوا تولید کنید و شماره مجازی آن کشور را هم در سایت خود قرار دهید. هنگام سفر به خارج از کشور، برای لذت بردن از خدمات محلی، یک شماره تلفن محلی دریافت کنید. این برنامه آدرس ایمیل شما را دریافت میکند، کد تأیید را برای شما میفرستد و در گام آخر میتوانید به صورت کاملاً رایگان شماره مجازی خود را بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید