چگونه یک شماره تلفن مجازی رایگان بسازم؟

یا شبیه به نرم افزارهای پیام رسان عمل می کنند به این ترتیب برای استفاده از خدمات شماره مجازی به اتصال اینترنت احتیاج داریم. معمولاً این نرم افزارها در قالب وبسایت فعالیت می کنند. این اپلیکیشن ها یا وبسایت ها شماره های رایگانی را در اختیار افراد قرار می دهند.

همانند دیگر نرمافزارها، با ایجاد حساب کاربری به صورت رایگان از شمارهای که در اختیار شما قرار میدهد، میتوانید برای ساخت اکانت Whatsapp Business استفاده کنید. در غیر این صورت، اتصالتان با سرورهای textPlus درست صورت نمیگیرد و نمیتوانید شماره مجازی خود را دریافت کنید. با این حال، اگر به دنبال یک اپ خیلی ساده هستید که هر چه سریعتر برایتان یک شماره مجازی بسازد، شک نکنید که textPlus بهترین گزینه ممکن است.

در این منو چند تب مختلف وجود دارد که با ورود به هر یک میتوانید به ویژگیهایی همچون برقراری تماس یا ارسال پیامک دست پیدا کنید. از دیگر ویژگی های این برنامه ساخت شماره مجازی رایگان می توان به قابلیت استفاده از شکلک های ایموجی مختلف، امکان اضافه کردن امضای شخصی به پیامک ها، انتخاب عکس زمینه دلخواه برای محیط برنامه و … اشاره کرد. تلگرام | ارج آموز/ شماره های مجازی مانند شماره اصلی عمل می کند. اما textPlus چند رقیب سرسخت هم مانند TextNow و SmartCall دارد که با آنها هم میشود این مسیر را پیمود و شماره مجازی ساخت.

بگذارید به تمام چیزهایی که اشاره شد، این را هم اضافه کنیم که textPlus هم برای iOS و هم اندروید در دسترس است. در این مرحله، فقط کافیست که ابتدا منطقه خود را (مثلا کالیفرنیا) انتخاب کنید و سپس از طریق فیلد بعدی یک پیششماره (مانند ۴۰۸) هم برای شماره مجازی خود در نظر بگیرید. بگذارید که همین اول بگویم که برای استفاده از سرویسهای textPlus باید از ابزار تغییر دهنده آیپی کمک بگیرید.

حفظ حریم شخصی و محرمانه بودن اطلاعات شما، صرفه جویی در هزینهها، استفاده برای موارد تبلیغاتی، استفاده تجاری و به صورت بیزینس، همگی جزو ویژگیهای مثبت استفاده از این شماره مجازی هستند. با استفاده از این برنامه میتوانید شماره مجازی مورد نظر خود را به صورت کاملاً رایگان دریافت کنید و سپس در خود این برنامه با مخاطب مورد نظر خود تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید