چگونه یک شماره تلفن مجازی رایگان بسازم؟

شما میتوانید با مطالعه مقاله”همه چیز در مورد IGTV اینستاگرام” به طور کامل با این قابلیت شگفت انگیز آشنا شوید. کافیست شماره مجازی را گوگل کنید تا با طیف گستردهای از برنامهها و سرویسها روبهرو شوید. شایان ذکر است که با در دست داشتن تکست می، این امکان را خواهید داشت تا مکان خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و از این جهت نیازی به دانلود واتساپ نیست.

این در حالی است که اگر از تلفن ثابت یا خط تلفن همراه برای برقراری ارتباط با خارج از کشور استفاده کنید، مطمئناً به مشکل خواهید خورد و هزینه زیادی به شما تحمیل میشود. به کمک این برنامه می توانید بدون دانلود ادوبی کانکت و دیگر اپلیکیشن های با قابلیت ویدئوکال، امکان تماس تصویری و برقراری ارتباط با دیگران را به صورت رایگان، در اختیار داشته باشید. بعضی اوقات به خاطر مسایل امنیتی یا مزاحمت کسی دلش نمیخواد که با شماره اصلی خودش در این پیامرسان ها وارد شود، دلش میخواد به صورت نامحسوس فعالیت کند که برای این کار به شماره مجازی نیاز دارد.

فرض اصلی این مقاله بر این است که شما برای ساخت شماره مجازی اهداف بدی در ذهن خود ندارید! فرض کنید شما صاحب کسب و کاری هستید. شماره مجازی یکی از بهترین ابزارهایی است که به کمک آن میتوانیم کسب و کار خودمان را بین المللی کنیم و با مخاطبانی از سراسر دنیا در ارتباط باشیم.

یک شماره مجازی دریافت کنید و به کسب و کار خود هویت تجاری منحصر به فردی بدهید و تجارت خود را در سطح جهانی پیش ببرید. تکست می – Text Me یک برنامه قدرتمند برای ساخت شماره مجازی مباشد. رنامه Text Free & Call Free یا سیم کارت مجازی یکی از برنامههای عالی برای ساخت شماره مجازی رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید