#1 خرید شماره مجازی

این برنامه دسترسی شمارههای مختلفی را به شما میدهد که میتوانید از آنها برای دریافت و ارسال تماس یا پیام استفاده کنید. چهار پلن برای Talkroute وجود دارد که میتوانید از بین آنها انتخاب کنید. روشهای مختلفی برای دریافت شماره مجازی وجود دارد که میخواهیم آنها را مورد بررسی قرار دهیم. میتوانید تماسهای ورودی را به شماره مجازی خود انتقال بدهید و آنها را روی هر شماره تلفن دیگر یا حتی زنجیرهای از شمارهها منتقل کنید و مطمئن شوید کسی شماره اصلی شما را پیدا نخواهد کرد.

وقتی از شماره مجازی استفاده میکنید، تنها همان شماره در اختیار دیگران قرار میگیرد و شماره اصلی شما محفوظ باقی میماند، حتی اگر شماره مجازی روی گوشی شما زنگ بخورد. به جای زنگ خوردن تلفن در یک دفتر، می توان تماسهای دریافتی را به تلفنهای هر دفتر ارسال کرد. بعد نصب و ورود به این برنامه یک کد سه رقمی برای شماره مجازی خود انتخاب کنید و برنامه به صورت کاملا رایگان شماره مجازی آمریکا و کانادا را از برنامه دریافت کنید.

اگر بخواهید گزینه پولی را انتخاب کنید، 100 دقیقه اول رایگان خواهد بود اما بعد از آن باید برای استفاده بیشتر مبلغی پرداخت کنید. این برنامه قابلیت دیگری هم دارد و میتوانید آن را در وبسایت خود قرار بدهید و کسانی که به وبسایت شما مراجعه میکنند، تنها با فشار یک دکمه با شما تماس بگیرند.

تنها کاری که باید بکنید این است که یک شماره رایگان دائمی برای خود بسازید و هر ماه 100 دقیقه به طور رایگان از آن استفاده کنید. از شماره های مجازی برای استفاده بصورت ناشناس و رفع مشکل تحریم کشور ایران میتوان استفاده کرد، برای مثال در سرویس های azure یا اسپاتیفای و سرویس های مشابه با شماره های کشورهای دیگر از آن سرویس استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید