10 برنامه ساخت شماره مجازی

شمارههای مجازی به سیمکارت یا آدرس فیزیکی نیاز ندارند و از فناوری ایمن اینترنت برای برقراری تماس تلفنی واقعی بین مردم استفاده میکنند. شمارههای موبایل مجازی عمدتاً توسط شرکتها برای ارتباط با مشتریان استفاده میشود. هم سبک و زیباست و هم کار کردن با آن دردسر خاصی ندارد. منشی: با خرید سرویس منشی مجازی شما از یک سو منشی حرفه ای و باتجربه دارید، اما از سوی دیگر نه نیاز به دفتر کار دارید و نه استخدام منشی. حال ممکن است شما به هر دلیلی به چند اکانت نیاز داشته باشید و یا اینکه نخواهید با شماره خودتان حساب کاربری ایجاد کنید.

اما از تمام اینها که بگذریم، میرسیم به اینکه چطور با textPlus شماره مجازی خود را بسازیم. با پشت سر گذاشتن این مسیر، دیگر کار تمام است و پس از آن، textPlus بالاخره به شما اجازه میدهد تا منو اصلی اپ را ببینید. این برنامه ساخت شماره مجازی رایگان، امکانات بینظیری در اختیار کاربران خود قرار میدهد که سادهترین خصوصیت آن رایگان بودن امکانات آن است.

این شماره تلفنها معمولا برای ایجاد حسابهای کاربری به طور ناشناس مورد استفاده قرار میگیرند. این اپلیکیشن ها یا وبسایت ها شماره های رایگانی را در اختیار افراد قرار می دهند. هزینه برقراری تماس و استفاده از خدمات این نوع شماره ها معمولاً کمتر از هزینه های اپراتورهای واقعی است. این موضوع، در نوع خود یک مزیت بزرگ برای textPlus به حساب میآید.

پس از ساخت شماره مجازی بر اساس نوع سرویسی که وجود دارد می توانید ارسال پیامک یا تماس نیز داشته باشید. برای ثبت نام در سرویس های وب یا برنامه ها می توانید از شماره دوم استفاده کنید. که معمولاً موقت هستند، سپس اگر آن ها بخواهند که شماره داده شده را ثبت یا تمدید کنند .باید هزینه ای را بپردازند. فقط یک مورد ذکر شده است ، این برنامه گاهی اوقات به عنوان هرزنامه توسط سرویس های Google یا حساب ها گزارش می شود.

با ورود به اپ، textPlus از شما میخواهد که یک حساب کاربری ایجاد کنید. شاید با خود بپرسید کاربرد شماره مجازی چیست؟ برای این کار باید خرید خود را از جایی انجام دهید که شماره مجازی خود را تضمین میکنند. به طور کلی ایمیل شما کاملا قابل ردیابی است و میتوان منشا آن را به سادگی پیدا کرد. در این منو چند تب مختلف وجود دارد که با ورود به هر یک میتوانید به ویژگیهایی همچون برقراری تماس یا ارسال پیامک دست پیدا کنید. در کل، textPlus اپلیکیشن خوبی است و کار کردن با آن اصلا پیچیده نیست. در ضمن میتوان گفت که استفاده از آن تقریبا رایگان است و اگر فقط بخواهید از شماره مجازی خود برای دریافت کدهای تایید اعتبار استفاده کنید، textPlus کارتان را راه میاندازد.

دیدگاهتان را بنویسید