10 برنامه ساخت شماره مجازی

در این بخش میخواهیم بدانیم با استفاده از این شماره میتوان در شبکه های اجتماعی ثبت نام کرد و یا کاربرد دیگری به غیر از تماس و پیامک دارند؟ با دانلود این برنامه میتوانید به هر کسی در آمریکا یا هر جای جهان پیامک بدهید. با ثبتنام در این برنامه یک شماره مجازی مخصوص آمریکا یا کانادا به شما تعلق میگیرد.

ردیابی شماره مجازی و شماره حقیقی چه تفاوتی با هم دارند؟ در این میان، شاید برایتان سوال باشد که خرید شماره مجازی چگونه انجام میگیرد و چه پروسهای دارد. اما می توانید از طریق یک سری ربات ها و کانال ها شماره اجاره کنید که به هیچ عنوان این روش نا امن و خطرناک را پیشنهاد نمی کنیم. در این مقاله با مجله تکنولایف همراه باشید تا بهترین ابزارها و روشها برای بهدستآوردن شماره مجازی را به شما معرفی کنیم. عدد به دست آمده شما ۱.۹ دلار هزینه دارد که در مقایسه با اعتبار شماره مجازی شما در داخل برنامه شگفت آور است.

پس حواستان را جمع کنید و مجوز هر چیزی را به دست این اپها نسپارید تا بعداً از کار خود پشیمان نشوید. مراحل کار با این برنامهها بسیار آسان است و پس از نصب و ثبتنام از طریق ایمیل و تعیین یک رمز عبور در برنامه میتوانید خیلی راحت شماره مجازی موردنظر خود را دریافت و با آن کار کنید.

مطلب خود را ادامه دادیم و روش های ساخت شماره مجازی را هم بیان کردیم. بخشی به عنوان پروفایل در اپ وجود دارد که برای ساخت شماره مجازی رایگان طراحی شده است. بسیاری از کاربران برایشان سوال است که آیا شماره مجازی ایرانی وجود دارد؟ از طرفی با استفاده شماره مجازی میتوانید در شبکههای مجازی از جمله تلگرام هم عضو شوید و یک حساب کاربری برای کسبوکار یا سایر کارهای خودتان ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید