10 برنامه ساخت شماره مجازی

شماره مجازی همانند شماره تلفن است با این تفاوت که وجود فیزیکی و حقیقی ندارد ولی در عین حال میتواند بسیاری از امکاناتی که یک شماره تلفن واقعی در اختیار کاربران خود میگذارد را ارائه دهد. البته شماره های غیر واقعی و دیجیتالی به شما این امکان را می دهند تا در برخی سرویس هایی که ایران را تحریم کرده اند و از کد کشور ایران پشتیبانی نمی کنند به راحتی استفاده کنید.

شما میتوانید از این شماره برای حضور در انواع شبکههای مجازی استنفاده کرده و شماره خود را آشکار نکنید. یکی از راهها برای داشتن چندین اکانت در تلگرام، واتساپ و سایر شبکههای اجتماعی مختلف این است که شما چندین سیم کارت مختلف تهیه کنید. TextNow: Free Texting & Calling App یک برنامه عالی برای ساخت شماره های مجازی می باشد که برای دستگاه های هوشمند اندروید منتشر شده است.

بعد از اتمام این مرحله شما باید یک پیش شماره آمریکایی را وارد کنید. این برنامه امکان ایجاد شماره مجازی آمریکا و کانادا را برای کاربران خود فراهم میکند و کاربران با استفاده از این برنامه ارزشمند میتوانند با سراسر جهان تماس برقرار کنند. به همین منظور افرادی که توانایی ایجاد شمارههای با پیش شماره کشورهای اروپایی و آمریکا را دارند، این شمارهها را به افراد نیازمند با قیمت خیلی کم در سایتهای خرید و فروش آنلاین میفروشند.

یکی از محبوبترین برنامهها برای ساخت شماره مجازی رایگان آمریکا و کانادا است. برای ایجاد شماره مجازی برنامههای زیادی وجود دارد که در این مقاله از مجله برقچی قصد داریم به معرفی بهترین برنامهها و ابزارها و همچنین آموزش ساخت شماره مجازی رایگان بپردازیم. یکی دیگر از بهترین برنامهها برای ساخت شماره مجازی رایگان، برنامه Text Me است.

دیدگاهتان را بنویسید