10 برنامه ساخت شماره مجازی

در این سایت میتوانید شماره تلفن مجازی بسازید و در واتساپ مورد استفاده قرار دهید. برای استفاده از آن کافی است که بر روی ضربدر بالای صفحه (نوار آبی رنگ) بزنید و شماره را کپی کنید. یکی دیگر از مزایای شماره مجازی این است که سرشماره آن مانند سرشماره تلفن ثابت است و به همین خاطر به کسبوکار شما اعتباری مضاعف میبخشد. در ادامه به آموزش ساخت آن با استفاده از چند برنامه خوب و کاربردی در این زمینه میپردازیم. یک شماره را از لیستی که نمایش می دهد انتخاب کنید و بر روی گزینه Confirm کلیک نمایید.

در نهایت باید گزینه No را بزنید و پس از پر کردن کادر last name روی Submit کلیک کنید. این خطوط تلفن نوعا توسط دیگر اپراتورهای خارج از کشور نیز قابل شناسایی هستند و برای مسائلی چون ارسال کد وریفای یا تماس تلفن برای پشتیبانی خدمات انلاین استفاده می شود. این اکانت به شما اجازه دریافت شماری مجازی با کد آمریکا را خواهد داد.

اما جای تاسف دارد که معمولا این فرصتها با شدهای زیاد و مختلفی روبرو هستند، به ویژه در دریافت کردن حقوق میتوانیم بگوییم با یک چالش جدی مواجه هستیم. خبر خوب اینکه سایت Getfreesmsnumber برنامه شماره مجازی واتساپ هم دارد. برنامه TextNow هم از دیگر اپلیکیشنهایی است که امکان ساخت رایگان شماره تلفن مجازی را فراهم میکند.

برای جلوگیری از این اتفاقها بهتر است خرید شماره مجازی را از جای مطمئن انجام دهید تا بعدها دچار دردسر نشوید. برای خرید شماره مجازی واتس آپ میتوانید وارد سایت www.number۴.ir شوید و از قسمت اپلیکیشن ها، اپلیکیشن واتس اپ را انتخاب کنید و با انتخاب کشور شماره خود را تهیه کنید. یکی از قابلیتهای مهم نامبرلند این است که برای هر کشور نیز از چند اپراتور مخابراتی شماره عرضه میکند.مزیت دیگر نامبرلند، سرچ کشور و اعمال فیلترهای مختلف است که راه شما را برای رسیدن سریع به هدفتان هموار میکند. سایت CallCentric نیز به شما در ساخت شماره مجازی واتس اپ کمک میکند.

شماره مجازی واتساپ به شما در ایجاد حساب ثانویه یا تجاری واتساپ کمک میکند. واتساپ تجاری همانند واتس اپ معمولی، به صورت آنلاین از صفحه وب مربوط به Whatsapp قابل دسترسی است. واتس اپ، از جمله اپلیکیشنهایی به شمار میرود که در دو نوع معمولی و تجاری طراحی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید