10 برنامه ساخت شماره مجازی

برای ساخت شماره مجازی در این برنامه ابتدا مراحل ثبتنام را کامل کنید و سپس در صفحه جدید Area cod یا کد کشور مورد نظر را وارد نمایید. با کمک این سرویس، لازم است که ابتدا کد ایالات متحده، ( کد پستی ) را وارد کنید که به صورت ۰۱۰۰۱ است.

در صورتی که تمایل دارید از این برنامه استفاده کنید، کافی است آن را به صورت رایگان روی گوشی خود نصب و سپس با استفاده از ایمیل خودتان در آن ثبت کنید. در صورتی که پاسخ شما مثبت است، از کدام اپلیکیشن برای این کار استفاده کردهاید؟ برای دریافت این نوع شماره، کافیست سرویسی که برای آن شماره مجازی میخواهید (مانند واتساپ) را انتخاب کرده و از لیست باز شده، از کشور مد نظرتان شماره را دریافت کنید. آهنگ پیام خوشامدگویی را می توان انتخاب کرد. برای ثبتنام در این سرویس شما نیاز به یک حساب کاربری گوگل، آیپی آمریکا و شماره سیمکارت این کشور را دارید.

ارسال پیام و تماس تلفنی به شمارههای آمریکا رایگان و به دیگر کشورها، مشمول هزینه است. 4. شمارههای مجازی رایگان نیازمند صرف وقت زیاد هستند و ممکن است برای گرفتن یک شماره، زمان زیادی را از دست بدهید. نگران نباشید، در صورت استفاده از این شماره، در ایران مجرم محسوب نمیشوید. 2. این شمارهها در بسیاری از سایتها و شبکههای اجتماعی مسدود شدهاند و قابل استفاده نیستند.

برای مثال شما داری کسب و کاری هستید و نیاز دارید برای پشتیبانی از طریق شبکههای مجازی، شماره خود را به دیگران دهید و به دلیل شخصی بود شماره خود تمایل به استفاده از شماره مجازی خواهید داشت. با استفاده از ۲ndLine ، به راحتی می توانید شماره تلفنی محلی را تهیه کنید که بتوانید به دوستان خود بدهید. آیا شماره گوگل ویس را به حساب گوگل خود منتقل کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید