10 برنامه ساخت شماره مجازی

وبسایت ConXhub یک ارائه دهنده شماره تلفن مجازی است که شماره تلفن ثابت واقعی بیش از 10000 شهر در 62 کشور و شماره تلفنهای همراه بیش از 24 کشور را ارائه میدهد. Text Free توانسته تا امتیاز ۴٫۳ از ۵ را در فروشگاه نرمافزاری گوگل کسب کند که نشان میدهد برنامه قابل اعتمادی است. روش کار Text Free متفاوت است.

قوانین از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. استفاده از داشبورد وب برای مدیریت حساب شما ساده است و برنامه تلفن همراه ارسال متن و برقراری تماس تلفنی را به هر کجا که باشید آسان می کند. برای استفاده از TextNow نیازی به شماره خودتان نیست و میتوانید خیلی راحت با استفاده از اکانت فیسبوک یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید. اما چه روش های وجود دارند که با استفاده از آنها میتوانید شماره مجازی و رایگان بسازید و از آن استفاده کنید؟

همچنین با توجه به این که احتمال هک حساب وجود دارد شماره های مجازی رایگان به طور دائم قابل استفاده نبوده و به سرعت نیاز به جایگزینی پیدا میکنند. به عنوان مثال گزارشهای زیادی مبنی بر عدم دریافت کد از سوی برخی کاربران به دست آمده، این موضوع در حالی است که برخی افراد دیگر به سادگی از روش مشابه به منظور ساخت رایگان شماره تلفن مجازی استفاده کردهاند! شما از چه راه دیگری برای ساخت شماره مجازی رایگان استفاده میکنید؟

در این مقاله قصد داریم که به آموزش انواع روش های ساخت رایگان شماره تلفن مجازی و همچنین ساخت اکانت مجازی تلگرام با استفاده از آنها بپردازیم. برای شما نیز راه دیگری در نظر داریم که استفاده از وب سایتهای اینترنتی است. با کلیک بر روی شماره مورد نظر در Sellaite SMS تمام پیامهای دریافتی را مشاهده خواهید کرد.

سپس یک کد برای شماره مورد نظر خودتان انتخاب کنید. به منظور ثبت نام در این برنامه باید شماره تلفن اصلی خود را وارد کنید تا یک کد فعال سازی برای آن ارسال شود. یعنی مثلا هنگام ساخت اکانت تلگرام، شماره مجازی ساخته شده را به این پیامرسان میدهید تا SMS تایید که حاوی کد ورود به برنامه است، برای شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید