11 سایت شماره مجازی رایگان+برای تایید اپلیکیشن ها

با نصب کردن این برنامه ساخت شماره مجازی روی گوشی خودتان میتوانید به راحتی یک شماره مجازی برای خودتان ایجاد کنید و از طریق این شماره، تماس برقرار کنید یا پیامک ارسال و درافت نمایید. پس از ساخت شماره مجازی بر اساس نوع سرویسی که وجود دارد می توانید ارسال پیامک یا تماس نیز داشته باشید. برای ساخت شماره مجازی برنامه های مختلف وجود دارد که چندان اعتباری به آنها نیست و به اصطلاح یک روز خوبند و یک روز بد!

واتساپ با وجود اینکه مشکلات و نقصهای بسیار زیادی دارد، همچنان به عنوان یکی از مشهورترین و محبوبترین شبکههای اجتماعی در جهان شناخته میشود. یکی از بهترین اپلیکیشنهای ساخت شماره مجازی رایگان،«Talkatone Calling App» است که هم کاربران اندروید و هم کاربران آی.اُ.اس میتوانند آن را روی گوشی یا تبلت خود نصب و از آن استفاده کنند. همان طور که پیشتر هم اشاره کردیم، بهتر است خرید خود را از مطمئنترین و قابل اعتمادترین سایت انجام دهید تا بعد از خرید آن دچار مشکل نشوید.

شما میتوانید این کد را از فروشگاهی که خرید خود را از آن انجام دادهاید، تحویل بگیرید و حساب پی پال خود را با موفقیت افتتاح کنید. شما میتوانید برای خرید انواع شماره مجازی کشورهای مختلف، سفارش خود را ثبت کرده و بعد از دریافت شماره مجازی، نیاز خود را رفع کنید.

با استفاده از شماره مجازی ترکیه میتوانید در انواع شبکههای مجازی حضور داشته و از آنها استفاده کنید. شمارههایی که این اپلیکیشن در اختیار شما میگذارد مربوط به آمریکا است و به همین خاطر میتوانید با این شماره مخاطبان و مشتریان خود را در آمریکا داشته باشید. در صورتی که کارآفرین تمایل دارد که به موفقیت و پیروزی دست پیدا کند لازم است که با مخاطبان خود ارتباط موثر و مداوم داشته باشد و از نیازها، نظرات، انتقادات و پیشنهادهای آنها باخبر و آگاه شود.

مبرهن است که ایجاد اکانت در پیامرسان واتساپ به اندازه تلگرام و پی پال سخت نیست و میتوان در عرض چند دقیقه، یک اکانت شخصی در این نرم افزار ایجاد کرد. به عبارتی دیگر اگر بخواهید یک اکانت امن و ناشناخته در اینستاگرام ایجاد کنید، ایمیل نمیتواند برای شما کاربردی باشد؛ زیرا کاملا قابل حدس است و شماره موبایل شخصی خودتان را نیز برای ایجاد این ایمیل وارد کردهاید. مسلما ایجاد اکانت شخصی در پیامرسان تلگرام، یکی از برجستهترین دلایلی است که کاربران را به خرید شماره مجازی تلگرام ترغیب میکند. این شمارههای مجازی نیز کیفیت متنوعی دارند که شما باید با توجه به هدف و بودجه خود، یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید