11 سایت شماره مجازی رایگان+برای تایید اپلیکیشن ها

در بخش بعدی نیز به توضیح ساخت این نوع شمارهها میپردازیم و برنامهها و اپلیکیشنهایی که برای ساخت این نوع از شماره وجود دارند را به شما معرفی میکنیم. جدا از تماس ، Talkatone را می توان برای تبادل پیام های متنی نیز استفاده کرد. سایت ( کلیک کنید ) دارای 14 کشور با شماره مجازی های بسیار بسیار خلوت می باشد; به راحتی میتوانید پیامک های دریافتی خود را بلافاصله چک کنید.

نکته مهم اینکه در بالای همین صفحه بر روی تنظیمات (شکل چرخ دنده) کلیک کنید و نوشته (عدد) جلوی Get minutes را چک نمایید. نکته مهم اینکه برای استفاده از شماره مجازی برای تماس یا پیام دادن نیاز است که شماره در برنامه talk2 شارژ شود. خوب ، اگر برای یافتن مشتری یا اعضای تیم به دنبال یک برنامه ارتباطی منعطف و شخصی برای اندروید خود بوده اید ، ممکن است Sideline بهترین انتخاب برای شما باشد.

این برنامه هم یکی دیگر از برنامههای خوب و رایگان دیگری است که امکان دریافت و ساخت شماره مجازی را برای شما فراهم میکند و استفاده از آن کاملاً رایگان است. برای اینکه با آگاهی بیشتری در مورد ساخت شماره مجازی برای سیگنال تصمیم بگیریم، لازم است که از ویژگی ها و مزایای شماره مجازی مطلع باشیم.

برنامه ها، سایت ها و روش های مختلفی جهت ایجاد شماره مجازی وجود دارند. برای ایجاد یک شماره سفارشی ، می توانید کدهای منطقه را جستجو کنید تا شماره تلفن دوم شرکت یا مشاغل کوچک خود را پیدا کنید. این برنامه از داده گوشی یا وایفای شما برای تماس و ارسال و دریافت پیامک استفاده میکند. پس از خرید ، کاربران می توانند شماره تماس را با دوستان ، خانواده و سایر مخاطبین برای برقراری و دریافت تماس به اشتراک بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید